Ładowanie Wydarzenia
20-04-2024 sobota 21-04-2024 niedziela empatia komunikacja nawyki nvc schematy studium I

Uwolnij się od własnych schematów – praca z przekonaniami

Przekonania to wyobrażenia, idee, jakie mamy o sobie, o innych oraz o życiu np. Na miłość trzeba sobie zasłużyć. Niektóre przekonania powstały wskutek naszych osobistych doświadczeń, inne odziedziczyliśmy po ważnych dla nas osobach.

 

Niektóre przekonania stanowią niezastąpioną bazę, wspierają nas lub wręcz uskrzydlają. Istnieje jednak wiele ograniczających przekonań, które w jakimś momencie życia zaspokajały ważne potrzeby i były istotne dla naszego rozwoju, bezpieczeństwa, zdrowia oraz naszych relacji z innymi. Ale dziś już nam nie służą i blokują nas.

Zmieniliśmy się, jesteśmy na innym etapie rozwoju osobistego, a one zawierają osądy o nas lub/ i o innych, który warto zaktualizować. Mamy jednak szczęście – nawet jeśli to nie zawsze jest bajecznie proste, to przekonania można zmienić! A to z kolei pomaga zmienić związane z nimi zachowania, dzięki czemu każdy może stać się świadomym reżyserem własnego życia.

 

Na warsztacie chcemy:

:: z życzliwością zbliżyć się do przekonań (i siebie),

:: nazwać je – głównie te, które nam nie służą,

:: zdać sobie sprawę z wpływu, jaki mają te przekonania na nasze życie,

:: usłyszeć potrzeby, które są spełnione i te, które pozostają niespełnione z powodu zachowań wynikających z owych przekonań,

:: podziękować za to, na co mimo wszystko pozwoliły do tej pory (bo na coś na pewno pozwoliły),

:: dokonać transformacji, poszukać zamienników,

:: wyznaczyć nowe strategie działania,

:: poszukać wsparcia w procesie zmiany.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Dąbrowskiego 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Początek:
20 kwietnia 2024,10:00
Koniec:
21 kwietnia 2024,17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,