Ładowanie Wydarzenia
08-06-2024 sobota 09-06-2024 niedziela ciało empatia ludzie nvc porozumienie rozmowy ruch studium I

Usłysz swoje ciało – NVC w ciele

Głowa, myśli, słowa potrafią nas oszukiwać. Ciało nie kłamie. Wyraża to, czego nie widzimy i najlepiej zna drogę do nas samych. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć kim jesteś przyjdź na spotkanie z mądrością Twojego ciała. Podczas spotkania poczujesz i ugruntujesz swoją wartość, doświadczysz mocy wpływu na siebie i swoje życie, zobaczysz co to znaczy być sobą, pozostając w kontakcie z drugim człowiekiem.

Przynieś ze sobą te tematy, nad którymi już wielokrotnie pracowałeś poprzez słowa i zobacz co się wydarzy.

Na warsztacie będziemy zwalniać, ruszać się z muzyką i w rytm serca, wyrażać się, wchodzić w kontakt poprzez ciało i ruch, pracować indywidualnie i w grupach.

Warsztat bazuje przede wszystkim na NVC, wspierany elementami pracy z ciałem z różnych podejść. Porozumienie bez Przemocy kojarzone jest ze słowami, które budują mosty zamiast murów. Prowadzą do kontaktu ze sobą oraz innymi. Pracując w tym podejściu przez szereg lat, zaczęłam równocześnie doceniać moc i głębię, jaką daje kontakt i praca ze sobą poprzez ciało, ruch i dźwięk.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Dąbrowskiego 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Początek:
8 czerwca 2024,10:00
Koniec:
9 czerwca 2024,16:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,