Ładowanie Wydarzenia
08-05-2021 sobota 09-05-2021 niedziela studium I

Usłysz swoje ciało – NVC w ciele

Głowa, myśli, słowa potrafią nas oszukiwać. Ciało nie kłamie. Wyraża to, czego nie widzimy i najlepiej zna drogę do nas samych. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć kim jesteś przyjdź na spotkanie z mądrością Twojego ciała. Podczas spotkania poczujesz i ugruntujesz swoją wartość, doświadczysz mocy wpływu na siebie i swoje życie, zobaczysz co to znaczy być sobą, pozostając w kontakcie z drugim człowiekiem.

Przynieś ze sobą te tematy, nad którymi już wielokrotnie pracowałeś poprzez słowa i zobacz co się wydarzy.

Na warsztacie będziemy zwalniać, ruszać się z muzyką i w rytm serca, wyrażać się, wchodzić w kontakt poprzez ciało i ruch, pracować indywidualnie i w grupach.

Warsztat bazuje przede wszystkim na NVC, wspierany elementami pracy z ciałem z różnych podejść. Porozumienie bez Przemocy kojarzone jest ze słowami, które budują mosty zamiast murów. Prowadzą do kontaktu ze sobą oraz innymi. Pracując w tym podejściu przez szereg lat, zaczęłam równocześnie doceniać moc i głębię, jaką daje kontakt i praca ze sobą poprzez ciało, ruch i dźwięk.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się na ulicy Pomorskiej 10/9 w centrum Krakowa W soboty warsztaty odbywaja się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Start:
8 maja 2021,00:00
Koniec:
9 maja 2021,23:59
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi: