Magda Sendor

  • od września 2014 roku certyfikowana trenerka Porozumienia Bez Przemocy (PBP)/Nonviolent Communication (NVC) – CNVC
  • ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach

Z wykształcenia jestem dziennikarką i kulturoznawczynią. Na studia te poszłam z ciekawości innych ludzi jak i upodobania do zadawania pytań, dociekań, szukania szerokich odpowiedzi.

Prowadząc szkolenia, mediacje czy coaching szukam wraz z moimi Klientami unikalnego poczucia bycia w harmonii z samym sobą i z innymi, w poczuciu autentyczności siebie jak i troski o innych. Pracuję zarówno z osobami indywidualnymi, jak i instytucjami edukacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, jak i firmami.

Wiele mojej ciekawości i uwagi daję tematyce edukacji i pracy w poczuciu wolności i odpowiedzialności dzięki współpracy ze szkołami demokratycznymi jak i firmami, które szukają nowego stylu zarządzania (organizacje turkusowe czy samozarządzanie przez holakrację).

Taniec  zawsze był częścią mojego życia, czasem bardziej czasem mniej intensywnie. Około dwa lat temu wrócił do mnie w nowej formie: taniec jako rozwój osobisty. Tak zaczęło się poszukiwanie łącznika między NVC a ruchem i powstał projekt NVC w ruchu – https://nvcwruchu.wordpress.com/.

Pracuję w trzech językach: polski, francuski i angielski.

Kursy

Usłysz swoje ciało – NVC w ciele

08-06-2024 sobota 09-06-2024 niedziela

Głowa, myśli, słowa potrafią nas oszukiwać. Ciało nie kłamie. Wyraża to, czego nie widzimy i najlepiej zna drogę do nas samych. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć…