Ładowanie Wydarzenia
04-02-2023 sobota 05-02-2023 niedziela studium 2

Rozmowy naprawcze – Wypełnij złotem pęknięcie w relacji

Chciałbym zawsze działać świadomie. Chciałbym zawsze reagować z empatią i intencją spotkania z drugą osobą. Chciałbym zawsze dostawać od świata empatię, otwartość, akceptację i miłość i funkcjonować w środowisku, które mnie wspiera i buduje.

Chciałbym zawsze…..

A co się stanie kiedy te oczekiwania nie spełnią się? Co jeśli zrobiłem coś czego żałuję? Co jeśli ukruszyłem most relacji, który tak skrupulatnie budowałem? Czy błędu nie da się już cofnąć, naprawić?

Czasem nie mamy zasobów, aby zareagować w wymarzony sposób. Niekiedy dostajemy od innych komunikaty, które trudno nam w danej chwili unieść. Doświadczamy sytuacji, które trudno nam zrozumieć, przyjąć, zaakceptować. I zdarza się, że reagujemy – burząc zamiast podtrzymywać i budować, tworzą się pęknięcia na naszej relacji. Czy to znaczy, że już zawsze będzie przeciekać? A może da się te pęknięcia wypełnić złotem, tak jak naprawiana jest japońska ceramika – a każde złote wypełnienie tworzy historię żywej relacji.

Podczas warsztatów zastanowimy się:
– jak wypełnić uszczerbek relacji, gdy zrobiłem coś z czego nie jestem zadowolony,
– jak uzdrowić relację z drugą osobą, gdy jej zachowania stanowią wyzwanie;
– jak radzić sobie w sytuacjach gdy otoczenie nie jest wspierające,
– co robić gdy wybuchają konflikty, a atmosfera jest gęsta i nieprzyjazna,
– co mogę zrobić aby to zmieniać, tak aby zadbać o samopoczucie swoje i innych ludzi.

Przez dwa dni będziemy zajmować się naprawianiem, reagowaniem, możliwymi wyborami oraz sposobami uzdrawiania sytuacji w relacjach grupowych.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Dąbrowskiego 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Początek:
4 lutego 2023,10:00
Koniec:
5 lutego 2023,17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi: