Magdalena Barańska

Od zawsze marzy mi się świat, gdzie konflikty są traktowane jako naturalna część życia i rozwiązywane są z troską i szacunkiem. Nie uczyłam się tej umiejętności w szkole, choć przydałaby się mi na co dzień. Dopiero po ukończeniu studiów i zrobieniu doktoratu skupiłam się na rozwoju w tym kierunku. Ukończyłam roczne studium Porozumienia bez Przemocy, roczny program Zen Coachingu, School of the Impossible, szkolenie z Kręgów Naprawczych oraz wiele innych warsztatów. Pomagam w rozwiązywaniu konfliktów, które wydają się nierozwiązywalne, ponieważ mocno wierzę, że istnieją rozwiązania, które działają dla wszystkich.
Od kilku lat widzę jak ważne jest wspieranie systemowych rozwiązań, ponieważ one pomagają wnieść zmianę, za którą tęskni wiele osób, a której nie jest w stanie wprowadzić indywidualnie. Współtworzę turkusową międzynarodową uczącą się społeczność, a w jej ramach system rozwiązywania konfliktów, podejmowania decyzji i alokacji zasobów.

www.strefaporozumienia.pl

Kursy

Zmiana społeczna – odkrywanie swojego wpływu

25-05-2024 sobota 26-05-2024 niedziela

Wielu z nas odczuwa ból, gdy jesteśmy świadkami języka nienawiści w mediach, polityce, gdy widzimy co dzieje się na świecie – konflikty, zmiana klimatu, zanieczyszczenie…