Ładowanie Wydarzenia
11-02-2023 sobota 12-02-2023 niedziela studium I

Zobacz Twoje wewnętrzne piękno – wstęp do NVC

Moduł pierwszy to zaproszenie do spotkania z filozofią oraz bazowymi umiejętnościami, które oferuje Porozumienie bez Przemocy.
W pierwszej części tego zjazdu skupimy się na kluczowych założeniach, czyli światopoglądzie NVC. W tym kontekście będziemy rozmawiali o wartościach, które są dla nas ważne.

Poruszymy temat takich jakości jak szczerość, autentyczność, życzliwość, empatia oraz innych, w których przejawia się wewnętrzne piękno każdego z nas.

W drugiej części sprawdzimy jak język, którego używamy, przekłada się na to, na ile te ważne wartości manifestują się w świecie, który na co dzień wokół nas budujemy.
Będziemy pracować w oparciu o przykłady z życia, a nowe umiejętności sprawdzać w praktyce.
Będziemy nurkować pod powierzchnie zdań i słów, by tam szukać głębszych znaczeń oraz ukrytych potrzeb, które są bardziej adekwatne i bliższe naszej wewnętrznej prawdzie.
Do tych poszukiwań przyda się odrobina odwagi, ciekawości i wrażliwości, więc warto je ze sobą zabrać 🙂

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Dąbrowskiego 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Początek:
11 lutego 2023,10:00
Koniec:
12 lutego 2023,17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi: