Ładowanie Wydarzenia
15-06-2024 sobota 16-06-2024 niedziela empatia komunikacja nvc porozumienie praca relacje studium 2 wdzięczność

Wdzięczność – droga do wewnętrznej mocy

Co to jest prawdziwa wdzięczność? Jak jej doświadczać, jak ją przyjmować i jak wyrażać? Czy wdzięczności można się nauczyć i czy rzeczywiście wraz z jej obfitością w naszym życiu rośnie poziom odczuwanego przez nas szczęścia?

O wdzięczności Liv Larsson pisze tak: „W autentycznej wdzięczności tkwi niesamowita moc – odpowiednio wyrażona i przyjęta działa ona zazwyczaj jak prawdziwy zastrzyk witaminowy. Jest jak pokarm dla naszych relacji: miłosnych, z kolegami z pracy i z przyjaciółmi. Wdzięczność pokazuje nam jasno, co w życiu jest ważne, a z czego możemy zrezygnować. To przeżycie, którego – jeśli chcemy – możemy doświadczać, a które angażuje wszystkie komórki w naszym ciele.”

Dobrostan wynikający z poczucia własnej wartości może być esencją szczęśliwego życia. Jednak często nasz samokrytycyzm powoduje, że źle myślimy o sobie, umniejszamy swoje zasługi i wyolbrzymiamy porażki. Alternatywą jest wyrażanie wdzięczność dla siebie, docenianie i świętowanie tego, co nam służy. To również źródło harmonii, spokoju, zadowolenia z siebie i świata wokół.

W trakcie warsztatu:
– będziemy przyglądać się temu, co sprzyja zaspokajaniu naszych potrzeb,
– poznamy narzędzia, które pomogą wzmacniać i podkreślać to, co jest w nas źródłem naszej największej siły,
– będziemy praktykować wdzięczność, czyli doświadczać, wyrażać i przyjmować,
– będziemy poszukiwać wdzięczności w naszym życiu.

Zapraszamy do wspólnego zadawania pytań i szukania odpowiedzi, do doświadczania tego co nam w sercu gra.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Dąbrowskiego 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Początek:
15 czerwca 2024,10:00
Koniec:
16 czerwca 2024,17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,