Ładowanie Wydarzenia
13-01-2024 sobota 14-01-2024 niedziela empatia nvc relacje studium I złość

Przytul swoją złość – wewnętrzna transformacja

Chcesz spojrzeć inaczej na złość, wstyd i poczucie winy? Poszukać piękna w informacjach, które ze sobą niosą i nauczyć się dogadywać z tymi emocjami w zgodzie ze sobą?

Podczas tego warsztatu dowiesz się jak działa Twój mózg w sytuacjach, które stanowią wyzwanie. Odkryjesz kluczowe potrzeby stojące za walką, wycofaniem czy zastygnięciem. Dowiesz się jak świadomie budować wewnętrzne zasoby w oparciu o pozytywną neuroplastyczność.

 

Będzie to czas transformacji tego, co Ci nie służy na język uniwersalnych potrzeb, by z pozycji kontaktu ze sobą i w poczuciu wewnętrznej mocy budować swój świat taki jakiego chcesz.

 

Dzięki tym warsztatom nauczysz się, jak w obliczu wyzwań i trudnych sytuacji, gdzie pojawia się złość czy poczucie winy reagować dokonując świadomego wyboru. Będziemy również eksplorować moc płynącą z wrażliwości i kontaktu ze sobą.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Dąbrowskiego 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Początek:
13 stycznia 2024,10:00
Koniec:
14 stycznia 2024,17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,