Ładowanie Wydarzenia
19-03-2022 sobota 20-03-2022 niedziela studium I

Przytul swoją złość – wewnętrzna transformacja

Chcesz spojrzeć inaczej na złość, wstyd i poczucie winy? Poszukać piękna w informacjach, które ze sobą niosą i nauczyć się dogadywać z tymi emocjami w zgodzie ze sobą?

Podczas tego warsztatu dowiesz się jak działa Twój mózg w sytuacjach, które stanowią wyzwanie. Odkryjesz kluczowe potrzeby stojące za walką, wycofaniem czy zastygnięciem. Dowiesz się jak świadomie budować wewnętrzne zasoby w oparciu o pozytywną neuroplastyczność.

 

Będzie to czas transformacji tego, co Ci nie służy na język uniwersalnych potrzeb, by z pozycji kontaktu ze sobą i w poczuciu wewnętrznej mocy budować swój świat taki jakiego chcesz.

 

Dzięki tym warsztatom nauczysz się, jak w obliczu wyzwań i trudnych sytuacji, gdzie pojawia się złość czy poczucie winy reagować dokonując świadomego wyboru. Będziemy również eksplorować moc płynącą z wrażliwości i kontaktu ze sobą.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. Dokładną lokalizację podamy przed warsztatami. W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Start:
19 marca 2022,10:00
Koniec:
20 marca 2022,16:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi: