Ładowanie Wydarzenia
20-03-2021 sobota 21-03-2021 niedziela studium I

Przytul swoją złość – wewnętrzna transformacja

Chcesz się dowiedzieć skąd biorą się konflikty w związku i nauczyć się dochodzić do porozumienia?

Przy wykorzystaniu zaawansowanych procesów NVC, w tym procesu „obrazu wroga”, przyjrzymy się temu co przeszkadza nam w budowaniu związków, realizacji naszych potrzeb w związku, oraz zidentyfikujemy potrzeby nasze oraz naszych partnerów, po to aby dojść do miejsca w którym realizacja potrzeb obydwu stron jest możliwa.

Wykorzystamy  proces mediacji do rozwiązywania konfliktów w związku – zobaczysz jak wspierać dwie strony w procesie wzajemnego słyszenia się oraz w dochodzeniu do porozumienia.

Nauczysz się wypracowywać porozumienie w związku z szacunkiem dla każdej ze stron i uwzględnieniem jej potrzeb. Będziemy budować porozumienie w taki sposób, aby realizacja uzgodnień była możliwa i wykonalna. Dowiesz się także jak reagować gdy wspólne uzgodnienia nie są realizowane.

Będziemy pracować w szczególności nad:  identyfikacją potrzeb obydwu stron, znajdowaniem wspólnego języka, formułowaniem konkretnych i wykonalnych próśb.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się na ulicy Pomorskiej 10/9 w centrum Krakowa W soboty warsztaty odbywaja się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Start:
20 marca 2021,08:00
Koniec:
21 marca 2021,17:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi: