Ładowanie Wydarzenia
25-11-2023 sobota 26-11-2023 niedziela empatia komunikacja konflikty nvc porozumienie rozmowy studium I szakale

Pokochaj swojego szakala – konflikty wewnętrzne i budowanie kontaktu ze sobą

Zwykle bardzo szybko formułujemy krytyczne osądy na własny temat, sprawnie i precyzyjnie potrafimy wytknąć sobie każdy błąd, pogrążając się w niechęci do samego siebie. Łatwo stwierdzamy też: „Dobra, taki jestem i nie mam na to wpływu”. Przeżywamy dylematy wewnętrzne i zadajemy sobie pytanie – czy tym razem pójść za głosem serca czy rozumu? Czasem nasze rozterki są tak skrajne, że wydają się nie do pogodzenia. Czy rzeczywiście musi tak być?

 

Ten warsztat to czas by się zatrzymać i przyjrzeć sobie. Poobserwować reakcje na popełniane ‘błędy’. Zapoznać się z naszym wewnętrznym krytykiem, zastanowić się, co tak usilnie chce nam zakomunikować, dać mu empatię i ostatecznie sprawić, by życie z nim stało się dla nas przyjemniejsze. Wspólnie poszukamy sposobów na zwiększanie samoakceptacji i uporanie się z trudnymi niekiedy uczuciami, pojawiającymi się z powodu osądów na swój własny temat. Zrozumienie naszego krytyka wewnętrznego i pogłębianie akceptacji siebie jest pierwszym krokiem do tego, by lepiej rozumieć nasze konflikty wewnętrzne. Na warsztacie nauczysz się jak je rozwiązywać, by mieć poczucie większej spójności i wewnętrznej integracji.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Dąbrowskiego 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Początek:
25 listopada 2023,10:00
Koniec:
26 listopada 2023,17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,