Ładowanie Wydarzenia
09-10-2021 sobota 10-10-2021 niedziela studium 2

Odkryj swoje miejsce mocy

Z jakiego miejsca w sobie podejmujesz działania? Z miejsca strachu, czy miłości? Z poczucia braku czy poczucia obfitości? Z zaciśnięcia w sobie czy z otwartości?

Żyjemy z mocą, gdy potrafimy odnaleźć drogę do samych siebie i do naszego wewnętrznego domu. Domu, w którym możemy znaleźć poczucie bezpieczeństwa, zaufania do siebie, swoich emocji i potrzeb. W oparciu o to zaufanie możemy budować poczucie osobistej sprawczości i mocy, stawać za tym co dla nas ważne i dbać o swoje granice. Tylko tak możemy wyjść poza życie oparte na lęku, w stronę życia z otwartym sercem – na siebie i innych, w przepływie, w zaufaniu, z dostępem do naszych zasobów, zdolności, umiejętności.

Na spotkaniu skupimy się na odkrywaniu i poznawaniu tego wewnętrznego miejsca, z którego możemy żyć i działać bardziej skutecznie, w większej zgodzie ze sobą i światem.

Podczas warsztatów:
– znajdziesz swoje osobiste miejsce mocy, do którego możesz wracać zawsze, bez względu na zewnętrzne okoliczności,
– zrozumiesz, jak możesz w sposób bezpieczny dla ciebie i twoich relacji doświadczać emocji,
– doświadczysz, jak możesz pokazywać swoje granice z jasnością, mocą i otwartym sercem,
– dostaniesz materiały i praktyki, które pozwolą ci przenieść doświadczenie z warsztatu w swoją codzienność.

Zabierz ze sobą ciekawość, otwartość, gotowość na eksperymentowanie i zabawę. Wygodne ubranie pomoże Ci poczuć się komfortowo podczas praktyk i pracy z ciałem.

Warsztaty oparte są na Porozumieniu bez Przemocy oraz inspirowane takimi podejściami jak Zen Coaching, Social Presencing Theater, Family Lab (Jesper Juul) oraz System Wewnętrznej Rodziny (IFS).

 

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. adres: ul. Kobierzyńska 24, W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Start:
9 października 2021,10:00
Koniec:
10 października 2021,16:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi: