Ładowanie Wydarzenia
05-02-2022 sobota 06-02-2022 niedziela 300zł- 560zł studium I

Zaproś szakale do stołu – odkryj piękno konfliktu

Chcesz się dowiedzieć skąd biorą się konflikty w związku i nauczyć się dochodzić do porozumienia?

Przy wykorzystaniu zaawansowanych procesów NVC, w tym procesu „obrazu wroga”, przyjrzymy się temu co przeszkadza nam w budowaniu związków, realizacji naszych potrzeb w związku, oraz zidentyfikujemy potrzeby nasze oraz naszych partnerów, po to aby dojść do miejsca w którym realizacja potrzeb obydwu stron jest możliwa.

Wykorzystamy proces mediacji do rozwiązywania konfliktów w związku – zobaczysz jak wspierać dwie strony w procesie wzajemnego słyszenia się oraz w dochodzeniu do porozumienia.

Nauczysz się wypracowywać porozumienie w związku z szacunkiem dla każdej ze stron i uwzględnieniem jej potrzeb. Będziemy budować porozumienie w taki sposób, aby realizacja uzgodnień była możliwa i wykonalna. Dowiesz się także jak reagować gdy wspólne uzgodnienia nie są realizowane.

Będziemy pracować w szczególności nad: identyfikacją potrzeb obydwu stron, znajdowaniem wspólnego języka, formułowaniem konkretnych i wykonalnych próśb.

Logistyka

Wszystkie zjazdy odbywają się w centrum Krakowa. Dokładną lokalizację podamy przed warsztatami. W soboty warsztaty odbywają się w godzinach 10 - 18, w niedziele w godzinach 9 - 16. Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa, kawę i herbatę.

Szczegóły

Start:
5 lutego 2022,10:00
Koniec:
6 lutego 2022,16:00
Koszt:
300zł- 560zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi: